Ultrazv. odpuz. blech a klíšťat pro psy SKUDO PET DOG

Značka: Olan srl
549 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
7.7.2022
Perfektní ochrana před škůdci, působí preventivně, je praktický a snadno použitelný, nevyžaduje údržbu. Je odolný vůči stříkající vodě, neslyšný pro člověka a domácí zvířata.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ SKUDO PET DOG ? Pes je nejlepší přítel člověka: blechy a klíšťata patří mezi jeho hlavní nepřátele. Blechy, malý hnědý hmyz, jsou viditelné pouhým okem mezi chlupy zvířete. Číhají na zemi, v suterénu, na kmenech stromů, v trhlinách atd. Blechy jsou nositeli různých onemocnění jako jsou například: alergická dermatitida nebo silné a nepříjemné svědění, obvykle umístěné na zádech, v dolní části ocasu a v zadní části stehna zvířete. To se škrábe, aby si pomohlo a způsobí, že epidermis je náchylná k infekcím. Klíšťata se šíří v polích, ve křoví nebo obecněji v lesním ekosystému. Klíšťata mohou být zodpovědná za nemoci, jako například: a) Lymská borelióza nebo závažný zánět kloubů, který způsobuje potíže s pohybem u zvířete, zvracení, horečku, bolest svalů, myokarditidu b) meningoencefalitidu, c) Elrlichiosis, která způsobuje psí horečku, která nemůže být vyléčena běžnými antibiotiky, d) Babesiózu nebo piroplasmózu, která se projevuje horečkou, bolestí svalů a kloubů, výskytem žloutenky nebo nástupem závažných forem anémie. Blechy a klíšťata mohou být nejen škodlivé pro zvíře, ale také pro člověka ! JAK PŘÍSTROJ FUNGUJE? Skudo Pet Dog lze aplikovat na krk vašeho psa nebo umístit v blízkosti míst, kde váš pes obvykle spočívá (kotec, polštáře, pohovky atd.).Skudo Pet Dog vydává řadu ultrazvuků, které nejenže vytlačují blechy a klíšťata od zvířete, ale zároveň chrání zvíře před opětovným napadením. VLASTNOSTI VÝROBKU: Je to perfektní ochrana před škůdci, působí preventivně, je praktický a sndno použitelný, nevyžaduje údržbu. Je odolný vůči stříkající vodě, neslyšný pro člověka a domácí zvířata. Neznečišťuje, je netoxický. Jeho funkčnost jevědecky prokázána . Zůstává aktivní po dobu přibližně jednoho roku. Není třeba více aplikací, jako je tomu u běžného chemického odpuz.e. Je zcela bez zápachu. Navrženo a vyrobeno v Itálii. POUŽITÍ: Vyjměte spotřebič z blistru a odstraňte červený jazýček. Abyste se ujistili, že byl přístroj aktivován, zkontrolujte, zda přístroj 10krát bliknul. Zkontrolujete tak správnou funkci. Je také možné přiblížit výrobek k uchu - je slyšitelný mírný tikot. Zavěste přívěsek na obojek psa nebo jej umístěte do blízkosti lůžka s vysílačem (červená část) směřujícím k tělu zvířete. Vyměňte přístroj po 10-12 měsících. BEZPEČNOSTNÍ POKYNY: Přístroj nemohou používat děti ve věku do 8 let a osoby, jejichž fyzické, smyslové nebo duševní schopnosti jsou sníženy, nebo osoby s nedostatečnými zkušenostmi a znalostmi. Přístroj mohou využívat zprostředkováním zodpovědných osob. Děti si s přístrojem nesmí hrát. Čištění a údržbu by neměly provádět děti bez dozoru dospělých.O VÝROBCI: Olan je italská společnost působící od roku 1982. Věnuje se studiu ultrazvuků, ultrazvukových technologií a tím i možným oblastem jejich použití. Posláním firmy je chránit rodinu pomocí ultrazvuku. Společnost má své výrazné rysy v silném sklonu k inovacím, pro vytváření produktů, které jsou co nejšetrnější k životnímu prostředí, a má také vrozený smysl pro ital

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení