SkinPET

Naši čtyřnozí kamarádi si zaslouží nejlepší péči. V duchu této myšlenky vznikla značka veterinárních přípravků SkinPET®, která pomáhá pečovat a chránit zdraví domácích mazlíčků, rodiny a domovů.  Správným přístupem a péčí o vaše čtyřnohé kamarády eliminujete stresující návštěvy veterináře, které jsou mnohdy časově i finančně náročné. 

 #ShowMore#

SkinPET® dává možnost nahlédnout do světa prémiové veterinární péče o vašeho parťáka s veterinární přípravky, které jsou účinné a vhodné při prevenci i akutních zdravotních potížích, nebo v období rekonvalescence.

Řada SkinPET® je výjimečná svým unikátním složením a obsahem účinných látek, které řeší specifickou preventivní i urgentní péči a navíc jsou bezpečné i při náhodném požití – pokud si váš mazlíček ošetřené místo olíže, můžete být bez obav.

Produkty SkinPET® neobsahují pěnivé složky, které mohou pokožku dráždit. Na rozdíl od jiných výrobců nepřidáváme do našich produktů silné parfemace, které mohou dráždit citlivý čich zvířat. Našim mazlíčkům není přirozené vonět, jako kokos nebo papaya, proto se po umytí často snaží vůni přebít jinými pro ně přirozenějšími pachy. V našich šamponech nalezte pouze jemnou vůni Green Tea.

Spoustu méně závažných zranění a zdravotních potíží zvládnete s produkty SkinPET® ošetřit sami doma. Bez nutnosti náročných a nákladných návštěv veterináře, které vás i vaše čtyřnohé kamarády obvykle stresují. Mnoha zdravotním potížím můžete také předejít preventivní a pravidelnou péči.

Čistý a zdravý domov

Cílem značky SkinPET® je šířit osvětu v přístupu k čistému a spokojenému soužití s našimi mazlíčky ve společné domácnosti. Na kůži a v srsti zvířat ulpívá mnoho bakterií, mikrobů, plísní, roztočů a parazitů. Proto bývá v domácnostech sdílených s domácími mazlíčky větší výskyt nežádoucích organismů, které mohou představovat potenciální riziko i pro lidské zdraví. Pečlivá hygiena je důležitá obzvlášť v domácnostech, které obývají rodiny s dětmi. Děti si rády hrají na podlaze, olizují předměty, mazlí se se zvířaty, a při těchto situacích může snadno dojít k přenosu nežádoucích bakterií a virů. Díky produktům SkinPET® udržíte svůj domov bezpečný, čistý a zdravý.

 

Nejprodávanější

10 položek celkem
SkinPET Chlorhex Shampoo 0,5% (antiseptický šampon)
od 408 Kč / ks

Antiseptický šampon SkinPET® Chlorhex Shampoo 0,5% - Poslouží jako první pomoc, pokud vašeho čtyřnohého kamaráda trápí svědění, podráždění a jiné kožní problémy. Je bez přidaných silných a...

C03393-03579
SkinPET Otic (antiseptický roztok k čištění uší)
od 250 Kč / ks

Antiseptický roztok na čištění uší našich věrných parťáků. Obsahuje antiseptické látky, které usmrcují mikroorganismy způsobující zánět. Přispívá k prevenci vzniku zánětů vnějšího ucha.

C03395-03583
SkinPET Hydro Gel HY 40 g (na podporu hojení ran)
545 Kč / ks

Pro ošetření pooperačních ran, popálenin a nehojících se zranění. Urychluje hojení, zabraňuje dalším komplikacím. Brání rozvoji infekce. K ošetření vředů, prasklin, trhlin, pooperačních ran a...

C03392-03577
SkinPET Ophtal 60 ml (výplach očí a čištění očního okolí)
300 Kč / ks

K výplachu podrážděných, svědivých či suchých očí a k čištění očního okolí. Zklidňuje, hydratuje a mírní potíže suchého oka. Neobsahuje alkohol, steroidy ani antibiotika, a proto je vhodný ke...

C03399-03587
SkinPET Chlorhex Shampoo 4,0% (antiseptický šampon)
od 496 Kč / ks

Šampon SkinPET® Chlorhex Shampoo 4% – Brání průniku patogenních organismů a vzniku infekce po operacích, úrazech nebo při infekcích kůže a jiných kožních potížích. Šampon šetrně čistí, eliminuje...

C03394-03580
SkinPET Super Hydro Gel 140 g (pro ošetření poranění kůže a sliznic)
469 Kč / ks

Pro ošetření poranění kůže a sliznic. Podporuje rychlejší hojení, dezinfikuje a minimalizuje riziko rozvoje infekce. Vašeho parťáka navíc potěší šetrné složení, které v ráně neštípe a nedráždí.

C03397-03585
SkinPET Super spray 500 ml (desinfekce)
466 Kč / ks

SkinPET® Super Spray působí jako účinná dezinfekce, která brání rozvoji infekce a podporuje rychlé hojení ran.

C03387-03572
SkinPET Aural Gel 60 g (antiseptický gel do uší)
393 Kč / ks

Antiseptický gel SkinPET® – První pomoc při většině akutních zánětů uší nebo poranění v oblasti ucha. Záněty uší můžete zvládnout se SkinPET® ošetřit doma.

C03391-03576
SkinPET Chlorhex Gel 2% 100 g
405 Kč / ks

Ulevte svým parťákům od podráždění kůže, zánětů a alergií. Mějte SkinPET® Chlorhex Gel 2% ve své domácí lékárničce a buďte kdykoliv připraveni poskytnout vašemu mazlíčkovi první pomoc a úlevu.

C03398-03586
SkinPET Stoma Gel HY 30 g (antiseptický zubní gel)
432 Kč / ks

Pečuje o chrup vašeho mazlíčka, působí antisepticky a eliminuje riziko zánětu dásní. Pomáhá také zastavit krvácení a je vhodný po odstranění zubního kamene. Kyselina hyaluronová eliminuje riziko...

C03396-03584