Miska na vodu TPL 2000 ml

990 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Miska na vodu Tauro Pro Line je stylová a moderní miska s plovoucí deskou, navržená s ohledem na potřeby a pohodlí zvířete. Váš mazlíček se dotkne vody pouze jazykem a nenamočí si tlamu, což je nežádoucí s ohledem na srst kolem tlamy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod k použití: Speciální plovoucí deska se zvedá a klesá, jak se mění hladina vody v misce. Můžete si tak být jisti, že se váš mazlíček dotkne vody pouze jazykem a nenamočí si tlamu. To platí zejména pro zvířata se světlou srstí, protože vlhkostí začíná reznout a tmavnout jejich srst kolem tlamy. Pomáhá předcházet kožním onemocněním - Mokrá tlama domácích zvířat může také způsobit kožní onemocnění, jako je ekzém. Velká kapacita a vždy čerstvá voda - Miska pojme až 2 litry vody, takže si můžete být jisti, že se váš mazlíček bude moci vždy napít. Navíc díky speciálnímu designu voda v misce nekape a v horkých letních dnech se nevypařuje a zůstává svěží. Žádný prach, vlasy nebo nečistoty ve vodě! Plovoucí deska chrání vodu před prachem, vlasy a jinými nečistotami. Z tohoto důvodu bude mít váš mazlíček vždy čerstvou a čistou vodu. Filtr s aktivním uhlím zabraňuje vnikání nečistot do mísy a udržuje vodu vždy čistou. Nerozlévající se a nestříkající voda – uklizený domov - Díky utěsněné a voděodolné ochranné stěně a plovoucí desce voda v misce nekape ani se nerozlévá, podlaha tak bude vždy suchá a čistá. Díky těmto vlastnostem je použití misky velmi pohodlné během cestování nebo vycházek - sedadla nebo podlaha auta zůstanou suché. Pití vody je pomalejší - Plovoucí deska misky umožňuje zvířeti pít vodu pomaleji a v malém množství, takže se voda tolik nevylévá a zvíře je chráněno před dalšími neduhy způsobenými rychlým pitím. Snadná údržba - Misku lze snadno rozebrat, opláchnout a vysušit, takže čištění zabere jen pár minut. Složení: ABS, PP. Kapacita: 2l. Hmotnost 0,85 kg. Rozměry: 245 x 245 x 90

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

TAURO PRO LINE - prvotřídní, specializované, inovativní, přírodní, testované produkty, které zaručí profesionální péči o vaše mazlíčky.

Filosofie Tauro - pomáháme, nemaskujeme. Zdravá kůže, zdravá srst, zdravé zvíře. Kosmetika obsahuje z 97% přírodní produkty. NEOBSAHUJE SLS, parabeny, silikony, žádné agresivní složky, které by mohly poškodit pokožku nebo srst. S respektem a pokorou k přírodě.

#ShowMore#

Zakladatelkou společnosti Tauro je Janita J. Plunge. Žije se psy více než 35 let. Díky tomu lépe pochopila a vytvořila ty nejlepší produkty pro domácí mazlíčky.
Láska k nim ji pomohla pochopit jejich potřeby vyrůstat zdravě a šťastně. Psi jsou pro ni nejlepší učitelé, inspirují ji, ukazují správnou cestu a motivují k tvorbě.

Inspirací byl Janitě její první pes, stříbrný pudl jménem Kika. Od 16-ti let pracovala jako střihač psů, v 18-ti letech se stala prezidentem klubu pudlů a ve 23 letech mezinárodním rozhodčím, nejmladším rozhodčím na světě. Během své kariéry se na zvířata dívala z různých úhlů pohledu. Jako majitel, ošetřovatel, chovatel i rozhodčí, což ji pomohlo plně porozumět domácím mazlíčkům a vyvinout pro ně ty nejlepší produkty.

Z velké lásky ke psům se stal koníček, který se proměnil v úspěšnou rodinnou firmu, kterou rozvíjí od roku 1991. Když začínala svou kariéru, chtěla najít řešení pro psy s bílou srstí. Shromáždila tým veterinářů a odborníků na výživu domácích mazlíčků, aby vytvořili přirozené a vyvážené řešení, které pomáhá eliminovat hnědé skvrny od slz a zajišťuje pohodu domácích zvířat. Po letech rozsáhlého testování vytvořili recepturu pro zdravého mazlíčka: 80 % výživa + 20 % denní péče. Tak vzniklo funkční krmivo Nature’s Protection Superior Care White Dogs a přírodní produkty péče o kůži a srst Tauro Pro Line. Tato kombinace zajišťuje dokonalou bělost a je nyní celosvětově uznávaná. Každý den dostává firma skvělé hodnocení zákazníků a slova vděčnosti. Toto uznání je motorem k dalšímu vytváření produktů, které zajistí pohodu našich mazlíčků.

Dnes se firma rozrostla na 130 maloobchodních prodejen v pobaltských státech, 3 továrny, TOP 4 chovatelská stanice na světě s více než 2000 tituly šampiona,  profesionální grooming academy se spa salonem v Evropě, export do více než 60-ti zemí po celém světě a více než 700 obchodních partnerů ve velkoobchodě.