Miska na vodu TPL 1000 ml

1 179 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
4.7.2022
Miska na vodu Tauro Pro Line je stylová a moderní miska s plovoucí deskou, navržená s ohledem na potřeby a pohodlí zvířete. Váš mazlíček se dotkne vody pouze jazykem a nenamočí si tlamu, což je nežádoucí s ohledem na srst kolem tlamy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální plovoucí deska se zvedá a klesá, jak se mění hladina vody v misce. Můžete si tak být jisti, že se váš mazlíček dotkne vody pouze jazykem a nenamočí si tlamu. To platí zejména pro zvířata se světlou srstí, protože vlhkostí začíná reznout a tmavnout jejich srst kolem tlamy. Pomáhá předcházet kožním onemocněním - Mokrá tlama domácích zvířat může také způsobit kožní onemocnění, jako je ekzém. Velká kapacita a vždy čerstvá voda - Miska pojme až 1 litr vody, takže si můžete být jisti, že se váš mazlíček bude moci vždy napít. Navíc díky speciálnímu designu voda v misce nekape a v horkých letních dnech se nevypařuje a zůstává svěží. Žádný prach, vlasy nebo nečistoty ve vodě! Plovoucí deska chrání vodu před prachem, vlasy a jinými nečistotami. Z tohoto důvodu bude mít váš mazlíček vždy čerstvou a čistou vodu. Nerozlévající se a nestříkající voda – uklizený domov - Díky utěsněné a voděodolné ochranné stěně a plovoucí desce voda v misce nekape ani se nerozlévá, podlaha tak bude vždy suchá a čistá. Díky těmto vlastnostem je použití misky velmi pohodlné během cestování nebo vycházek - sedadla nebo podlaha auta zůstanou suché. Pití vody je pomalejší - Plovoucí deska misky umožňuje zvířeti pít vodu pomaleji a v malém množství, takže se voda tolik nevylévá a zvíře je chráněno před dalšími neduhy způsobenými rychlým pitím. Snadná údržba - Misku lze snadno rozebrat, opláchnout a vysušit, takže čištění zabere jen pár minut. Rozměr: 225 x 185 x 78 mm. Hmotnost: 0,6 kg. Složení: ABS, PP. Kapacita: 1l.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení