Sprej ULTRA FIX 300 ml Yuup

Značka: Yuup!
432 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
9.6.2023
Sprej ULTRA FIX Yuup 300ml pro psy a kočky pro trvalé zafixování. Vhodné pro všechny typy srsti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spray Yuup! ULTRA FIX pro psy a kočky pro trvalé zafixování. Odstraní se vykartáčováním a nezanechává žádné zbytky. Vhodné pro všechny typy srsti. Návod k použití: Před použitím protřepejte a nastříkejte lehce a rovnoměrně na srst ze vzdálenosti cca 20cm dokud nedosáhnete požadovaného tvaru. Vyvarujte se kontaktu s očima. V případě zasažení očí vypláchněte vlažnou vodou. Udržujte mimo dosah dětí! Nepoužívejte v blízkosti ohně nebo při kouření! Neprorážejte obal! Skladujte v teplotě do 48 stupňů celsia! Používejte pouze podle návodu! Cíleně obsah nevdechujte! Nepoužívejte v případě onemocnění kůže.

ELEGANCE - INOVACE - VÝZKUM

 

To vše reprezentuje kosmetika Yuup! šetrná k Vašemu mazlíčkovi, k Vám a v neposlední řadě i k životnímu prostředí. Je vyrobena za použití přírodních složek, extraktů, esenciálních olejů, květin a dalších rostlin a využívá maximálně jejich přirozené vlastnosti. Je obohacena o parfémy, pomocné a konzervační látky, které jsou vybírány s ohledem na jejich vysoký stupeň bezpečí a účinnosti. Obaly jsou tvořeny dle konceptu totální transparentnosti jako etická volba pro spotřebitele, pro které je důležitý produkt, který se vyznačuje svým složením a vlastnostmi.

 

 

HLAVNÍ CHARAKTERISTIKA KOSMETIKY YUUP!

- BEZ SLS A SLES

- ZÁKLAD TVOŘÍ PŘÍRODNÍ EXTRAKTY A OLEJE 

- POUZE POTRAVINÁŘSKÁ BARVIVA 

- BEZ PARABENŮ 

- BEZ FTALÁTŮ

- BEZ PETROCHEMICKÝCH PRODUKTŮ 

- BEZ FOSFÁTŮ

- VYVÁŽENÉ PH

- BEZPEČNÉ PRO MAZLÍČKY I PÁNÍČKY

 
 
Yuup HOME

 

Připraveno k okamžitému použití u Vás doma. K dostání v chovatelských potřebách. 

YUUP Professional

 

Koncentrovaná forma pro psí salony a majitele velkých plemen. Většina produktů se ředí 1:10 až 1:20 čímž se minimalizují náklady na obaly, dopravu a prostor. 

 

YUUP Fashion

Široký výběr parfémů a třpytek pro Vaše čtyřnohé členy rodiny.