Sir Anton's Secret Vet

od 1 200 Kč / ks

Zvolte variantu

100% přírodní doplněk stravy pro psy, kočky a koně. Pomáhá zmírnit psychické problémy zvířat - stres, úzkost, deprese. Zlepšuje celkovou imunitu a odolnost organismu, je podporou při léčbě nadváhy a obezity. Urychluje rekonvalescenci zvířete po kastraci. Další informace naleznete v popisu níže.

Detailní informace

Velikost: S (1 krabička = 30 tablet)
Není dostupné
1 200 Kč / ks
Velikost: M (2 krabičky = 60 tablet)
Není dostupné
2 200 Kč / ks
Velikost: L (3 krabičky = 90 tablet)
Není dostupné
3 100 Kč / ks
Velikost: XL (1 karton = 120 tablet)
Není dostupné
3 899 Kč / ks

Detailní popis produktu

Veterinární přípravek, který může prodloužit vašemu mazlíčkovi zdravý a kvalitní život. Sir Anton's Secret Vet přispívá k vyšší kvalitě života zvířete v jakémkoliv věku. Opět mu navrátíte zdraví, radost a entuziasmus mláděte.

Naši mazlíčci nám nemohou říci, co je bolí, ale my takovým stavům můžeme předejít vhodnou prevencí a péčí o ně. Na základě 15 letých zkušeností s preparátem Sir Anton's Secret určeného lidem, vznikl tento jedinečný produkt i pro naše zvířecí přátele: psy, kočky a koně.

S čím Sir Anton's Secret Vet vašemu mazlíčkovi pomůže?

Zmírní psychické problémy zvířat stres, úzkost, deprese Zlepší celkovou imunitu a odolnost organismu Podpoří léčbu nadváhy a obezity Zlepší rekonvalescenci zvířete po kastraci Sir Anton's Secret VET obsahuje bylinu Maka, kterou dovážíme přímo z její domoviny v Peru. Maka je známa svým zklidňujícím účinkem. Přispívá ke snížení stresu, doplňuje přirozenou energii a napomáhá vyrovnat se se strachem. Známý je také její povzbuzující účinek na metabolismus zvířete a proto je vhodná jako podpůrný prostředek při snižování nadváhy. Chovatelé také zaznamenali rychlejší a bezproblémové hojení ran po kastraci a to zejména u fen.

Složení: Maka (Lepidium meyenii) 500 mg/tbl, vitamín C 20 mg/tbl, betaglukany 12,5 mg/tbl, Ginkgo biloba extrakt 24/6 10mg/tbl, vitamín E 5,5 mg/tbl, vitamín B6 5 mg/tbl, vitamín A 0,1 g/tbl, kyselina listová 0,1 mg/tbl

Pomocné látky: plnivo mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka oxid křemičitý, stearan hořečnatý potah hypromelosa, oxidy železa

Dávkování: Přípravek se užívá 1× denně při krmení.

malá plemena psů a koček (do 9 kg): 1/2 tablety střední plemena psů a koček (9 25 kg): 1 tableta velká plemena psů (nad 25 kg): 2 tablety koně: 4 tablety Velikost balení:

S: 30 tablet

M: 60 tablet

L: 90 tablet

XL: 120 tablet

Příklad výpočtu: 1/2 tablety denně pro malé plemeno psa (do 9 kg). Cenově nejvýhodnější balení 120 tablet tak vystačí na 240 dní = 8 měsíců. Při akční ceně velkého balení 2.800 Kč jedna denní dávka zdraví vychází na 11,70 Kč.

Z jednoho zakoupeného balení produktu Sir Anton's Secret Vet putuje 50 Kč na pomoc zvířatům do Safari Parku Dvůr Králové. Při nákupu celého balení se 4 krabičkami tak od vás zoo dostane 200 Kč. Tyto finanční prostředky putují na vylepšení a budování prostředí, kotců a domovů pro zvířata.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: