Foukač (fén) TPL IONIC 2800W bílý

6 250 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Přenosný foukač s integrovanou iontovou technologií pro profesionální použití s výkonem až 2800 W, s variátorem rychlosti a dvěmi úrovněmi teploty vzduchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přenosný foukač Tauro Pro Line s integrovanou iontovou technologií je malý, lehký a moderní ideální pro každodenní profesionální použití. Je vybaven technologií 4v1 – nabízí výkonné vyfoukávání vody, účinné sušení a rozplétání srsti bez použití kartáče, plus iontová technologie. Je přenosný, kompaktní, lehký a výkonný, lze jej použít doma, na výstavách nebo v mobilních salonech. Čím je iontová technologie výjimečná? Tato technologie generuje záporné ionty, které pomáhají eliminovat statický náboj na srsti. Srst vašeho mazlíčka je velmi jemně vysoušená, takže je měkčí a má extra lesk. Iontová technologie také napomáhá rychlejšímu odpařování vody, takže srst je vystavena menšímu působení tepla. To vám umožní udržet srst zdravou a zářivou. Vysoušeč srsti s integrovanou iontovou technologií snižuje elektrostatický efekt srsti a zkracuje proces sušení, takže srst lze efektivněji ošetřovat, česat a tvarovat. Obsah balení: 1/ široká tryska pro široké šíření proudu vzduchu a rychlejší sušení větší plochy, 2/ kulatá tryska pro soustředění proudu vzduchu na menší plochu, 3/ úzká tryska, která soustřeďuje a zesiluje proud vzduchu, umožňuje extrémně rychle vysušit mokrou srst, vyfoukat uvolněnou podsadu a narovnat srst, 4/ hadice s rukojetí na ochranu před horkem, která zajišťuje pohodlné uchopení fénu a umožňuje soustředit se na sušení srsti domácího mazlíčka. Flexibilní hadice a různé trysky umožňují nastavení síly a koncentrace proudu vzduchu a přizpůsobení různým typům srsti. Hadici a filtr lze snadno vyjmout, vyčistit a připojit. Rukojeť hadice je potažena žáruvzdorným neoprenem pro pohodlnou práci i při delším používání. Tento foukač má jeden výkonný motor s výkonem 2200 W, který předčí i některé dvoumotorové foukače. Zlepšená síla proudění vzduchu a tření umožňují foukači dosáhnout vyššího energetického poměru, což má za následek úsporu energie až 30 %. Tento foukač má pokročilý design vnitřní cirkulace vzduchu a vzor proudění, který zajišťuje vysoký průtok a objem vzduchu a rychlé výsledky při sušení. Díky nastavitelnému proudění vzduchu, od pomalého až po extra silný, je sušení srsti vašeho mazlíčka čistým potěšením a hlavně pro něj pohodlné. Dva režimy teploty vzduchu – teplý a studený. Vylepšený vnější design s elegantním leštěným povrchem. Technická specifikace: S integrovanou iontovou technologií. Tichý provoz. Maximální výkon: 2800 W. Hlučnost – 82 dB. Hmotnost – 5,2 kg. Kapacita foukání – 920 g. Maximální rychlost 66000 FPM. Maximální průtok vzduchu – 250 CFM (117,9 litrů za sekundu). Maximální teplota – 46°C. Barva: bílá. Délka hadice včetně koncovek v klidovém stavu 52 cm, natažená až 92 cm.

.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

TAURO PRO LINE - prvotřídní, specializované, inovativní, přírodní, testované produkty, které zaručí profesionální péči o vaše mazlíčky.

Filosofie Tauro - pomáháme, nemaskujeme. Zdravá kůže, zdravá srst, zdravé zvíře. Kosmetika obsahuje z 97% přírodní produkty. NEOBSAHUJE SLS, parabeny, silikony, žádné agresivní složky, které by mohly poškodit pokožku nebo srst. S respektem a pokorou k přírodě.

#ShowMore#

Zakladatelkou společnosti Tauro je Janita J. Plunge. Žije se psy více než 35 let. Díky tomu lépe pochopila a vytvořila ty nejlepší produkty pro domácí mazlíčky.
Láska k nim ji pomohla pochopit jejich potřeby vyrůstat zdravě a šťastně. Psi jsou pro ni nejlepší učitelé, inspirují ji, ukazují správnou cestu a motivují k tvorbě.

Inspirací byl Janitě její první pes, stříbrný pudl jménem Kika. Od 16-ti let pracovala jako střihač psů, v 18-ti letech se stala prezidentem klubu pudlů a ve 23 letech mezinárodním rozhodčím, nejmladším rozhodčím na světě. Během své kariéry se na zvířata dívala z různých úhlů pohledu. Jako majitel, ošetřovatel, chovatel i rozhodčí, což ji pomohlo plně porozumět domácím mazlíčkům a vyvinout pro ně ty nejlepší produkty.

Z velké lásky ke psům se stal koníček, který se proměnil v úspěšnou rodinnou firmu, kterou rozvíjí od roku 1991. Když začínala svou kariéru, chtěla najít řešení pro psy s bílou srstí. Shromáždila tým veterinářů a odborníků na výživu domácích mazlíčků, aby vytvořili přirozené a vyvážené řešení, které pomáhá eliminovat hnědé skvrny od slz a zajišťuje pohodu domácích zvířat. Po letech rozsáhlého testování vytvořili recepturu pro zdravého mazlíčka: 80 % výživa + 20 % denní péče. Tak vzniklo funkční krmivo Nature’s Protection Superior Care White Dogs a přírodní produkty péče o kůži a srst Tauro Pro Line. Tato kombinace zajišťuje dokonalou bělost a je nyní celosvětově uznávaná. Každý den dostává firma skvělé hodnocení zákazníků a slova vděčnosti. Toto uznání je motorem k dalšímu vytváření produktů, které zajistí pohodu našich mazlíčků.

Dnes se firma rozrostla na 130 maloobchodních prodejen v pobaltských státech, 3 továrny, TOP 4 chovatelská stanice na světě s více než 2000 tituly šampiona,  profesionální grooming academy se spa salonem v Evropě, export do více než 60-ti zemí po celém světě a více než 700 obchodních partnerů ve velkoobchodě.