Bruska na drápky pro psy TPL

1 500 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Se svým vylepšeným designem a ještě větším výkonem se bruska na broušení drápků Tauro Pro Line pro velká a středně velká domácí zvířata stane nepostradatelným nástrojem pro majitele domácích mazlíčků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Od této chvíle nebude stříhání nehtů vašeho mazlíčka výzvou, ale spíše zábavnou a snadnou procedurou. Jedna hlava – tři různé systémy. Vysoce výkonná velká hlava je navržena pro zkrácení drápků velkých a středních plemen a také pro rychlejší výsledky. Bruska je vybavena diamantovým rotačním kotoučem a mosazným hřídelem pro silný výkon a vysokou rychlost otáčení. Díky tomu je broušení drápků vašeho mazlíčka rychlé a efektivní. V závislosti na velikosti mazlíčka a potřebě broušení jsou na výběr dvě rychlosti – střední nebo rychlá. Hlučnost brusky je nižší než 60 dB. To zajišťuje tišší provoz, který je pro domácí mazlíčky méně obtěžující a méně stresující. Brusná fréza se díky svému ergonomickému designu snadno a pohodlně drží v ruce a brousí drápek v různých směrech. Při plném nabití lze brusku používat až 4 hodiny. Nechte svého mazlíčka přivonět k zařízení a zvyknout si na něj, poté brusku zapněte a nechte ho zvyknout si na zvuky, které vydává. Jakmile si váš mazlíček zvykne, stiskněte a uvolněte tlapky zvířete, abyste odhalili drápy. Jakmile to uděláte, jemně je obruste. Vlastnosti: Až 4 hodiny při plném nabití. Otáčky – 7500/8000 ot./min. LED indikátor. Kapacita – 1400 mAh. Doba použití - až 500 hodin Výkon - 5W. Lithiová baterie. Hladina hluku – méně než 60 dB.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

TAURO PRO LINE - prvotřídní, specializované, inovativní, přírodní, testované produkty, které zaručí profesionální péči o vaše mazlíčky.

Filosofie Tauro - pomáháme, nemaskujeme. Zdravá kůže, zdravá srst, zdravé zvíře. Kosmetika obsahuje z 97% přírodní produkty. NEOBSAHUJE SLS, parabeny, silikony, žádné agresivní složky, které by mohly poškodit pokožku nebo srst. S respektem a pokorou k přírodě.

#ShowMore#

Zakladatelkou společnosti Tauro je Janita J. Plunge. Žije se psy více než 35 let. Díky tomu lépe pochopila a vytvořila ty nejlepší produkty pro domácí mazlíčky.
Láska k nim ji pomohla pochopit jejich potřeby vyrůstat zdravě a šťastně. Psi jsou pro ni nejlepší učitelé, inspirují ji, ukazují správnou cestu a motivují k tvorbě.

Inspirací byl Janitě její první pes, stříbrný pudl jménem Kika. Od 16-ti let pracovala jako střihač psů, v 18-ti letech se stala prezidentem klubu pudlů a ve 23 letech mezinárodním rozhodčím, nejmladším rozhodčím na světě. Během své kariéry se na zvířata dívala z různých úhlů pohledu. Jako majitel, ošetřovatel, chovatel i rozhodčí, což ji pomohlo plně porozumět domácím mazlíčkům a vyvinout pro ně ty nejlepší produkty.

Z velké lásky ke psům se stal koníček, který se proměnil v úspěšnou rodinnou firmu, kterou rozvíjí od roku 1991. Když začínala svou kariéru, chtěla najít řešení pro psy s bílou srstí. Shromáždila tým veterinářů a odborníků na výživu domácích mazlíčků, aby vytvořili přirozené a vyvážené řešení, které pomáhá eliminovat hnědé skvrny od slz a zajišťuje pohodu domácích zvířat. Po letech rozsáhlého testování vytvořili recepturu pro zdravého mazlíčka: 80 % výživa + 20 % denní péče. Tak vzniklo funkční krmivo Nature’s Protection Superior Care White Dogs a přírodní produkty péče o kůži a srst Tauro Pro Line. Tato kombinace zajišťuje dokonalou bělost a je nyní celosvětově uznávaná. Každý den dostává firma skvělé hodnocení zákazníků a slova vděčnosti. Toto uznání je motorem k dalšímu vytváření produktů, které zajistí pohodu našich mazlíčků.

Dnes se firma rozrostla na 130 maloobchodních prodejen v pobaltských státech, 3 továrny, TOP 4 chovatelská stanice na světě s více než 2000 tituly šampiona,  profesionální grooming academy se spa salonem v Evropě, export do více než 60-ti zemí po celém světě a více než 700 obchodních partnerů ve velkoobchodě.