Nastavitelná miska pro psy a kočky ANYONEGO COMFORT

Značka: ANYONEGO
od 1 983 Kč / ks

Zvolte variantu

Unikátní Nastavitelná miska pro psy a kočky je ve světě ojedinělá a je vynikající pomůckou, která vašemu čtyřnohému kamarádovi zajistí pohodlí během krmení.

Detailní informace

Barva: černo-modrá, Velikost: L
Na objednávku
3 067 Kč / ks
Barva: černo-modrá, Velikost: S
Na objednávku
1 983 Kč / ks
Barva: černo-červená, Velikost: L
Na objednávku
3 067 Kč / ks
Barva: černo-červená, Velikost: S
Na objednávku
1 983 Kč / ks
Barva: černo-žlutá, Velikost: L
Na objednávku
3 067 Kč / ks
Barva: černo-žlutá, Velikost: S
Na objednávku
1 983 Kč / ks

Detailní popis produktu

Unikátní Nastavitelná miska pro psy a kočky je ve světě ojedinělá a je vynikající pomůckou, která vašemu čtyřnohému kamarádovi zajistí pohodlí během krmení. Lze u ní jednoduchým způsobem upravit výšku i sklon tak, aby vyhovovala aktuálním potřebám a zdravotnímu stavu každého domácího mazlíčka. Využijí ji tak nejen majitelé hendikepovaných zvířat, ale také všech domácích mazlíčků jako jsou kočky, fretky a další. Miska ANYONEGO je vhodná na jídlo i vodu a stejně jako většina produktů ANYONEGO je vytvořena pomocí 3D tisku, kromě nerezové misky. Manipulace s ní je jednoduchá. Zatímco výška se snadno a rychle nastavuje pomocí západky, sklon upravíte pootáčením šroubu.Misku lze pohodlně složit do horizontální polohy, je tak vhodným společníkem i na cesty. Nastavitelná miska AnyoneGo je unikátní miskou na trhu. Je dostupná v několika variantách a dvou velikostech: Velikosti Malá (S): průměr nerezové misky 14 cm, (0,9 L) – hmotnost 0,8 kg – výška nastavitelná od 7 do 23 cm, sklon misky 0 – 20° --- Velikost Velká (L): průměr nerezové misky 20 cm (1,8 L) – hmotnost 1,8  kg – výška nastavitelná od 10 do 33 cm, sklon misky 0 – 20° Misku dodáváme v několika verzích, které si liší svými vlastnostmi a barevnými kombinacemi: 1. Comfort - Kombinace černého rámu a červené nebo modré doplňkové barvy. Hlavní ovládací prvky – západka a šroub jsou vždy červené. Na výrobu misky je použitý běžný PETG tiskový materiál. 2. Glow - Kombinace béžového rámu a červené nebo modré doplňkové barvy. Béžové součásti jsou z luminiscenčního materiálu, který po nasvícení září ve tmě. Hlavní ovládací prvky – západka a šroub jsou vždy červené. 3. Eco - Tato varianta misky je vytištěna kompletně z materiálu NonOilen, který je plně ekologicky rozložitelný. (Až misku přestanete potřebovat, je možné ji jednoduše rozebrat a zkompostovat.) Tato řada nenabízí barevné varianty, celá miska včetně rámu i ovládacích prvků je v barvě slonová kost. Misky je vhodná na vodu i jídlo. Nastavitelná výška misky v rozmezí 7–23 cm nebo 10-33 cm dle velikosti. Hmotnost misky velikost S je 0,8 kg a misky L je 1,8 kg v závislosti na velikosti. Nastavitelný sklon misky v úhlu 0 – 20°. Jednoduchá manipulace. Stabilní, odolná proti převrácení. Plně sklopná, vhodná na cesty. Originální ANYONEGO design a konstrukce. Hygienický materiál, vhodný pro styk s potravinami. Konstrukce umožňuje snadno vyjmout a umýt i v myčce – je uchycena pomocí magnetů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení