9 položek celkem
Balíček pro psy DOMÁCÍ PÉČE - PRO ŠTĚNATA MALÝCH PLEMEN s dlouhou srstí
1 015 Kč / ks

V našem balíčku PRO ŠTĚNATA MALÝCH PLEMEN s dlouhou srstí naleznete přípravky, které vám pomůžou s údržbou srsti již od prvních měsíců. Co balíček obsahuje naleznete níže :-)

DPSTMINI
Balíček pro psy DOMÁCÍ PÉČE - PRO DLOUHOU SRST
1 065 Kč / ks

V našem balíčku pro psy PRO DLOUHOU SRST naleznete vše co potřebujete, abyste co nejlépe udržovali, ošetřili a chránili srst a kůži vašeho mazlíka. Co balíček obsahuje naleznete níže :-)

DPDLOUHA
Balíček pro psy DOMÁCÍ PÉČE - PRO ŠTĚNATA STŘEDNÍCH A VELKÝCH PLEMEN s dlouhou srstí
1 165 Kč / ks

V našem balíčku PRO ŠTĚNATA STŘEDNÍCH A VELKÝCH PLEMEN s dlouhou srstí naleznete přípravky, které vám pomůžou s údržbou srsti již od prvních měsíců. Co balíček obsahuje naleznete níže :-)

DPSTSV
Balíček DOMÁCÍ PÉČE - TLAPKY
445 Kč / ks

Tlapky psů si zaslouží péči. Každý den a za jakéhokoliv počasí se dotýkají různých povrchů. Obzvláště v zimním období si zaslouží zvýšenou péči. Vzhledem k mrazu a solení komunikací jsou bříška...

DPTLAPKYN
Balíček pro psy DOMÁCÍ PÉČE - PRO NEJLEPŠÍ ROZČESÁVÁNÍ
1 500 Kč / ks

V našem balíčku pro psy PRO NEJLEPŠÍ ROZČESÁVÁNÍ naleznete vše co potřebujete, abyste co nejlépe udržovali, ošetřili a chránili srst a kůži vašeho mazlíka. Co balíček obsahuje naleznete níže :-)

DPNEJROZ
Balíček DOMÁCÍ PÉČE - PRO KRÁTKOU SRST S HRABLEM
735 Kč / ks

V našem balíčku pro psy PRO KRÁTKOU SRST naleznete vše co potřebujete, abyste co nejlépe udržovali, ošetřili a chránili srst a kůži vašeho mazlíka. Co balíček obsahuje naleznete níže :-)

DPKRATKAHRA
Balíček DOMÁCÍ PÉČE - PRO KRÁTKOU SRST S RUKAVICÍ
615 Kč / ks

V našem balíčku pro psy PRO KRÁTKOU SRST naleznete vše co potřebujete, abyste co nejlépe udržovali, ošetřili a chránili srst a kůži vašeho mazlíka. Co balíček obsahuje naleznete níže :-)

DPKRATKARUK
Balíček pro psy DOMÁCÍ PÉČE - PROTI KLÍŠŤATŮM
310 Kč / ks

Jaro je období, kdy se o slovo znovu hlásí klíšťata a doslova nám i psům pijí krev. Nemusí tomu však tak být. V našem balíčku pro psy PROTI KLÍŠŤATŮM naleznete přípravky, které vám pomůžou se...

DPKLISTE
Balíček pro psy DOMÁCÍ PÉČE - PROTI KLÍŠŤATŮM PREMIUM
765 Kč / ks

Jaro je období, kdy se o slovo znovu hlásí klíšťata a doslova nám i psům pijí krev. Nemusí tomu však tak být. V našem balíčku pro psy PROTI KLÍŠŤATŮM PREMIUM naleznete vše co potřebujete, abyste co...

DPKLISTEPREMIUM