TPL WHITE COAT

Řada přípravků určená k péči o srst bílou, světlou nebo trikolórní s převahou bílé, které zvýrazňují bílou barvu a  podporují zdravou kůži a růst kvalitní srsti. Základem jsou přírodní složky, neobsahují žádná chemická aditiva.

Nejprodávanější

7 položek celkem
Bělící šampon TPL WHITE COAT - doprodej!
od 78 Kč / ks

Tento šampon je vyvinutý pro psy a kočky s bílou nebo světlou srstí. Fialový pigment v šamponu dokonale neutralizuje a odstraňuje žluté nebo nahnědlé skvrny ze srsti.

TPLW47050
Kondicioner pro lesk TPL WHITE COAT - doprodej!
od 78 Kč / ks

Tento kondicionér je vyvinutý pro bílou hladkou srst psů a koček. Bambucké máslo ve svém složení dodává srsti zvláštní lesk a měkkost.

TPLW47049
Vyživující šampon TPL WHITE COAT - doprodej!
od 78 Kč / ks

Tento šampon je speciálně vyvinut tak, aby pomáhal udržovat bílou srst psů a koček hladkou a lesklou.

TPLW47035
Hydratační šampon TPL WHITE COAT - doprodej!
od 78 Kč / ks

Tento šampon je vyvinutý pro bílou srst psů a koček. Mandlový extrakt se vyznačuje hydratačními vlastnostmi, zlepšuje bariérovou funkci kůže, upravuje a obnovuje strukturu chlupu.

TPLW47031
Keratinový šampon TPL WHITE COAT - doprodej!
od 78 Kč / ks

Tento šampon pro bílou srst pro psy a kočky je obohacen o keratin – hlavní „stavební materiál“ srsti. Nabízí účinné čištění, hloubkovou hydrataci a vyživující vlastnosti a zároveň posiluje srst...

TPL47046
Hydratační maska TPL WHITE COAT - doprodej!
od 78 Kč / ks

Tato maska ​​je vyvinuta pro obnovu bílé srsti psů a koček. Mandlový extrakt se vyznačuje hydratačními vlastnostmi, zlepšuje bariérovou funkci kůže a obnovuje strukturu srsti.

TPL47039
Šampon pro každodenní péči TPL WHITE COAT - doprodej!
od 78 Kč / ks

Šampon pro každodenní péči o bílou srst psů a koček. Tento produkt s příjemnou vůní účinně čistí a odstraňuje veškeré nečistoty.

TPLW47051