Odstraňovače pachu, odpuzovače ,čističe

Organické pachy jsou často považovány za nejodolnější typ zápachu, ale jaké pachy ve skutečnosti spadají do této skupiny?
Moč, zvratky, pot, stolice, mastnota a plíseň jsou organickými pachy a pokud je nebudete co nejdříve řešit, mohou se stát velmi problematickými.
Pokud máte zvířecí mazlíčky, pravděpodobně budete až příliš dobře obeznámeni s p...

Organické pachy jsou často považovány za nejodolnější typ zápachu, ale jaké pachy ve skutečnosti spadají do této skupiny?
Moč, zvratky, pot, stolice, mastnota a plíseň jsou organickými pachy a pokud je nebudete co nejdříve řešit, mohou se stát velmi problematickými.
Pokud máte zvířecí mazlíčky, pravděpodobně budete až příliš dobře obeznámeni s přetrvávajícím zápachem a skličujícím úkolem pokusit se je zbavit koberců, postelí a čalounění. Často se to může zdát nemožným úkolem. Například při hledání řešení pachu moči utrácíme peníze za různé čisticí prostředky. Pokud budete hledat v kuchyňských skříňkách, tak zjistíte, že je nejlepší se například octu vyhnout, protože může ve skutečnosti lákat domácí mazlíčky k dalšímu znečištění.

Existuje řada kroků, které můžete podniknout, abyste zabránili nehodám / únikům, které by trvale poškodily vaše věci. Pokud je například problém s močením na postele, stálo by za zvážení použití obalu na matrace.

Během tréninkové fáze štěněte mohou podložky pomáhat udržovat „nehody“ omezené na jednu oblast, což usnadňuje čištění. Víme však, že nehody jsou někdy nevyhnutelné!


Jak tedy zvládnu tyto pachy?
Protože organické pachy jsou primárně tvořeny biologickými molekulami, postačí pouze čisticí prostředek na bázi enzymu. Enzymatické čisticí prostředky jsou netoxické čisticí prostředky, které rozkládají jakékoli těkavé organické sloučeniny. Díky nim lze zápachy odstranit bez  potřeby škodlivých chemikálií a jiných toxických látek a to jak v domácnosti tak na pracovišti. Je to skvělá zpráva pro ty z nás s dětmi a domácími mazlíčky, u nichž jsme zjistili, že jsou obecně více ohroženi škodlivými chemikáliemi.

Vzhledem k výše uvedenému je důležité zvolit vysoce kvalitní enzymatický čistič, zejména s ohledem na procento bakteriálního enzymu v produktu. Sprej PowAir Penetrator NEUTRALIZACE MOČI má jeden z nejvyšších počtů bakteriálního enzymu ve srovnání s podobnými produkty na trhu a je zcela bez chemikálií. Hurá! Perfektní k odstranění pachů moči!

PowAir Penetrator lze bezpečně použít na porézní i pevné materiály včetně látek, textilií, čalounění, koberců, dřeva a betonu. Jde o rychlé odstraňování nepříjemných pachů. Před aplikací je důležité oblast očistit, jakmile dojde k "nehodě" , tak nasáknout co nejvíce přebytečné "kapaliny". Tímto způsobem snížíte riziko trvalého znečištění. Jakmile je oblast bez jakýchkoli zbytků, nastříkejte PowAir Penetrator  NEUTRALIZACE MOČI přímo na místo a nechte vstřebat. U déle trvajících pachů opakujte podle potřeby.

PowAir nabízí řadu produktů pro řešení vašich každodenních problémů se zápachem. Jedná se o zcela přirozené produkty, které jsou přátelské ke zvířatům i lidem. 

Zobrazit

Podkategorie

novinky

Nechte si zasílat speciální nabídky a novinky v našem e-shopu.