FUNKY DOG je eco-friendly značka, která pomáhá zvířatům v nouzi. Všechny produkty jsou vyráběné v České republice s ohledem na životní prostředí, zvířata i lidi. Všechny textilní výrobky jsou vyrobené v chráněné dílně. Použité jsou převážně přírodní materiály jako je bavlna, len a Piňatex - rostlinná alternativa kůže z vláken ananasových listů...

FUNKY DOG je eco-friendly značka, která pomáhá zvířatům v nouzi. Všechny produkty jsou vyráběné v České republice s ohledem na životní prostředí, zvířata i lidi. Všechny textilní výrobky jsou vyrobené v chráněné dílně. Použité jsou převážně přírodní materiály jako je bavlna, len a Piňatex - rostlinná alternativa kůže z vláken ananasových listů.Z cen jednotlivých produktů bude pošleme od 10% do 30% útulkům a organizacím, které se věnují záchraně zvířat.

Zobrazit

Podkategorie

novinky

Nechte si zasílat speciální nabídky a novinky v našem e-shopu.

Získejte naše tipy, akční nabídky a vlhčené ubrousky zdarma

K prvnímu nákupu dva vlhčené ubrousky Yuup zdarma. Tea Tree a Neem oil s repelentními účinky a čistící 2v1 se šamponem a vůní na srst a tlapky. K tomu tipy, jak zlepšit život vašim mazlíčkům a akce na naše produkty!

*Kód pro ubrousky zdarma vám přijde obratem do schránky. Pro uplatnění kódu je nutná registrace.